افتتاحیه اولین گردهمایی مسئولین کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور

شنبه 1399/08/03 - 14:39 webmaster
به همت بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان برگزار شد:

افتتاحیه اولین گردهمایی مسئولین کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور

اولین گردهمایی مسئولین کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور روز دوشنبه در قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر خنیفر ریاست دانشگاه فرهنگیان در این همایش گفت: یکی از پرکاربردترین واژگانی که در جملات و کلام امام (ره) و مقام معظم رهبری دیده می‌شود کلمه بسیج است، بسیج نیروی کارآمد در همه زمینه‌هاست.

 

خنیفر بیان کرد: کلمه بسیج با عناوین مختلف بیش از ۱۲۱۵ بار در سخنان امام خمینی (ره) آمده است.

 

وی بسیجی را اهل گمنامی و بی‌نشانی خوانده و اضافه کرد که بسیجی بودن بهانه ندارد بلکه بها دارد و بسیجی می‌بایست بروز باشد چرا که جنگ‌های آینده جنگ‌های دیجیتالی است، اهل علم و تعقل باشد زیرا دشمن زیرک است، اهل زندگی شهادت طلبانه، صاحب اراده و همت بلند، دغدغه‌مند و مسئولیت پذیر باشد و خود را مسئول بداند.

 

رئیس دانشگاه فرهنگیان در ادامه اضافه نمود: اگر بسیج را در سه برهه زمانی تقسیم کنیم، بسیجی دیروز، بسیجی امروز و بسیجی فردا. بسیجی دیروز بسیجی شوق، ایثار، مقاومت و عاشق شهادت بود. بسیج امروز دشمن شناس، حقیقت بین، با بصیرت و آگاه و آینده‌نگر است.

 

در ادامه قاسم تبار مسئول بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان به تشریح اهداف این همایش و برنامه‌های آتی بسیج اساتید پرداخت.

 

ایشان ضمن اشاره به این موضوع که باید روی مجموعه‌هایی مثل نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه و بسیج دانشجویی، بسیج اساتید سرمایه‌گذاری انجام شود زیرا بازخورد مثبتی دارند، بر لزوم تشکیل گروه‌های رصد و پایش در موضوعات روز کشور تاکید کرد و گفت: تا مسئولین و خود ما حرکت نکینم انتظارهایی که درباره بسیج داریم محقق نمی‌شود.

 

سپس دکتر ابن‌الدین حمیدی جانشین بسیج اساتید کشور با بیان آنکه جنبش استادی بسیج اساتید برای حل معضل‌های جامعه نشانه روی کرده است، گفت: بسیجی یعنی فرد علاقمند به کشور، با انگیزه و دغدغه‌مند که برای کمک به کشور در حوزه‌های مختلف آماده است. دشمنان در این فکرند که به جامعه این باور را تلقین کنند که نظام ناکارآمد است اما نمی‌توانند، چرا که دستاوردهای نظام گویای این است که تفکر بسیجی درهر جامعه‌ای باشد آن جامعه همیشه کارآمد است.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)