عضو هیأت علمی دانشگاه تهران: سرمایه معنوی شهید حاج قاسم سلیمانی بالاتر از وجهه نظامی ایشان است

شنبه 1399/08/03 - 14:53 webmaster
.

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران: سرمایه معنوی شهید حاج قاسم سلیمانی بالاتر از وجهه نظامی ایشان است

در نشست فرهنگی سیاسی بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان در سازمان مرکزی باحضور سیدمحمد حسینی عضو هیأت علمی دانشگاه تهران ابعاد شخصیتی سپهد شهیدحاج قاسم سلیمانی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی بسیح اساتید دانشگاه فرهنگیان؛ در نشست فرهنگی سیاسی بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان (سازمان مرکزی) که با حضور اساتید هیأت علمی بسیجی و همکاران ستادی و استانی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، دکتر سید محمد حسینی، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران(وزیر سابق فرهنگ وارشاد اسلامی)گفت: رسالتی که معلمان وفرهنگیان دارند، کشف استعدادهای برتر و رشد و تعالی بخشی به آنهاست و شهید حاج قاسم سلیمانی خود محصول انجام این رسالت خطیر وارزشمند است.

وی در ادامه بیان کرد: مودت، محبت و عشق مردم نسبت به ایشان برگرفته  از ایمان شهید حاج قاسم سلیمانی به خداوند متعال بود و این فضای پیش آمده برای او و یاران با وفایش، ناشی ازاراده حق تعالی در عزت بخشیدن به مومنین است. 

حسینی خاطر نشان کرد: سرمایه معنوی شهید حاج قاسم سلیمانی بالاتر از وجهه نظامی بودن ایشان است، همانطور که در غائله کرستان عراق، این معنویت و محبوبیت و مقبولیت ایشان، آنها را از خطر داعش نجات داد.

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران با اشاره به فرماندهی نظامی بی نظیر، مدیریت بحران در منطقه، جنبه های فرهنگی و عاطفی شهید سلیمانی اظهار کرد: او کسی بود که ترس در قاموسش معنایی نداشت و به تنهایی یک امت بود و ترامپ قمار باز در قضیه ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی و یارانش به ضرر جبران ناپذیری دچار شد که پیامدهای آن همچنان ادامه خواهد داشت.

در ادامه این نشست دکترقریشی، عضو هیأت علمی دانشگاه امام حسین علیه السلام و رئیس بسیج وزارتخانه ها و ادارات نیز گفت: ما به خودمان می بالیم که در زمانی زندگی میکنیم که توفیق این را داشتیم که حضور شخصیتی بی نظیر همچون شهید حاج قاسم سلیمانی را درک کنیم. زیارت دوره ایشان و یاران باوفایش از ائمه اطهار علیهم السلام در تاریخ تشیع ماندگار شد و او بود که با تلاش های صادقانه ابومهدی المهندس و یارانشان پایه های  بزرگترین سفارت جهان در عراق راکه برای آمریکاست، به لزره درآورد تا منطقه برای همیشه برای آمریکایی ها ناامن باشد.

وی افزود: رصد بالای اطلاعاتی و عملیاتی شهید حاج قاسم سلیمانی، شجره خبیثه داعش  بوجود آمده از سیاست های آمریکا را درمدت کوتاهی ساقط کرد.

دراین جلسه همچنین دکترحسین زاده، معاون تحلیل و بررسی بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان، ظرفیت تمدن ساز دانشگاه فرهنگیان را در سراسر کشور، موهبتی کم نظیر دانست وابراز امیدواری کرد: با آگاهی بخشی اساتیدگرانقدر وانقلابی، این دانشگاه هر روز به سمت شکوفایی بیشتر حرکت کند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)